Hakkımızda
Yerli ve milli üretimin önemine olan inancımızla ilk etapta "yeri üretim" ürünlere reyonlarımızda yer vermeyi tercih ediyoruz. Yerli üreticilere de katkı vermek ülkemizde başarıyla üretilen onlarca farklı çanta, cüzdan, valiz modelini değerli müşterilerimize sunmak ülkemizin de büyümesi ve kalkınması adına belki küçük ama önemli bir girişim.


onlinespormalzemeleri.com sisteminin arkasında 1996 yılından bu yana bilişim alanında faaliyet gösteren ve sektöründe bir çok başarılı işe imza atan Ankara Ostim merkezli Omedya Bilişim A.Ş. var. Özellikle diital pazarlama, elektronik yayıncılık alanındaki faaliyetlerini başarılı, güvenilir ve kurumsal bir e-ticaret mağazasıyla geliştirmeyi hedefleyen şirketimiz her geçen gün genişleyen ürül yelpazesi ve bilinirliğiyle de farkını ortaya koyuyor.


Kurulduğu günden bu yana sürekli artan ziyaretçi sayısı ve marka-imajıyla güçlü bir görünüm sergileyen www.onlinespormalzemeleri.com portalı kaliteli-ekonomik ve güvenli ürünleri temin edip kullanıcılarına en uygun şartlarda sunma misyonunu sürdürmeye devam edecek.