Ödeme ve Teslimat

Kredi Kartı ile Online Ödeme

Tüm bankaların Visa ve Master Card'ları ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz. Ayrıca sitemize girmiş olduğunuz Kredi Kartı bilgileriniz 128 bit'lik RapidSsl Güvenlik Sertifikasıyla şifrelenerek Bankınıza gönderilmektedir. Böylelikle kart bilgilerinizin güvenliği sağlanmış olmaktadır. Sitemizde güvenle Kradi Kartınızla alışveriş yapabilirsiniz.
Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure)
Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede kart sahibi harici kişiler kresi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesini önlemektedir.

3D Secure Nedir?
3D secure sisteminde, müşteriler herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartın ait olduğu bankanın web sitesine yönlendirilerek, kredi kartına ait bir şifre ile onaylama işlemini gerçekleştirmektedir. Böylelikle kart bilgileri başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifreyi sadece kart sahibi bildiği ve bilgiler kendi bankasının web sitesi dışında kullanılmadığı için işlem güvenliği sağlanmaktadır.

3D Secure Neden Güvenlidir?
3D secure sisteminde sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Kart sahibi dışındaki kişilerin kartlarını internet ortamında kullanılması engellenmektedir.

SSL (Secure Socket Layer)
SSL protokolünde 40 bit ve 128 bit şifreleme kullanılmaktadır. 128 bit şifreleme 2128 değişik anahtar vardır ve bu şifrenin çözülebilmesi çok büyük bir maliyet ve zaman gerektirir. Kötü niyetli bir kişinin 128 bit'lik şifreyi çözebilmesi için 1 milyon dolarlık yatırım yaptıktan sonra 67 yıl gibi bir zaman harcaması gerekir. Bu örnekten de anlaşıldığı gibi SSL güvenlik sistemi tam ve kesin bir koruma sağlar.
 

Yurtiçi Kargo ile Kapıda Nakit Ödeme (Kapalı)

Sipariş bedelinizi, ürün teslimi sırasında nakit olarak ödeyebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile verilen siparişlerde, gönderi öncesi müşterilerimizden telefon veya E-mail yolu ile teyid alınacaktır. Teyid alınamaması durumunda ise siparişiniz iptal edilecek. Bu nedenle, telefon numaralarınızı doğru olarak girdiğinizden emin olunuz. 

Kapıda nakit ödeme seçeneğiyle yapmış olduğunuz alışverişlerde; sipariş tutarına 6.00 TL kapıda ödeme hizmet bedeli eklenecektir.

Not: Baskı istenen ürünlerde "Kapıda Nakit Ödeme" seçeneği geçerli değildir.
 

Havale/EFT ile Ödeme

 
İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.
 
Siparişi takip eden 2 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.
 

TESLİMAT

 
Mesai saatleri içinde, en geç saat 14:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 ila 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

*100.00 TL ve üzeri siparişleriniz için kargo ücreti ödemezsiniz. 100.00 TL tutarın altında kalan siparişleriniz için 6.00 TL kargo bedeli, ödeme aşamasında siparişinize eklenecektir.
*100 Tl ve üzeri kargo ücretsizdir.
 "Sadece site üzerinden verilen siparişler için geçerlidir."