İade ve Garanti Şartları


Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


Değişim Koşulları

Beden değişimlerinde Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak ürünü kargolayabilirsiniz. Beden değişimi yapmadan önce müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmeniz önemle rica olunur. Beden değişimi yapabilmeniz için ürün üzerindeki etiketlerin zarar görmemiş ve ürünün temiz tutulması önemle rica olunur.

Ürün değişimlerinde ise kargo ücreti müşteriye ait olup, ücreti ödenmeyen ürünler teslim alınmayacaktır. Ürün değişimine yollamadan önce iletişim sayfamızdan bilgi alınmasını önemle rica ederiz.
Yurtiçi Kargo Müşteri Numarası: 297751387 bu numarayla kolaylıkla gönderim sağlayabilirsiniz.


Ürün İade Koşulları

Sitemizden almış olduğunu ürünü koşulsuz şartsız İade etme hakkınız saklıdır. İade edeceğiniz ürünü 7 gün içinde anlaşmalı kargomuz Yurtiçi Kargo ile hiç bir ücret ödemeden bize ulaştırabilirsiniz. Ürünün ödemesini Kredi Kartı ile yaptıysanız; ödemeniz iade olan ürünün bize ulaşıp kontrolü yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde, alışverişiniz esnasında kullandığınız kartınıza geri ödenecektir. Eft/Havale ile yaptıysanız; iade olan ürünün elimize ulaşıp kontrolü sağlandıktan sonraki iş günü hesabınıza geri gönderilecektir. İade yapmadan önce mutlaka hesap numaranızı belirten eposta yollamanız gerekmektedir.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde ise kargo teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Not: Baskılı ürünlerde kesinlikle iade ve değişim olmamaktadır.

info@onlinespormalzemeleri.com adresimize mail atarak ya da 0539 292 64 38 Whatsapp yardım hattından mesai saatleri içinde detaylı bilgi alabilirsiniz.