Alışveriş Prosedürü
- Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. 

- Üye olabilmek için "ÜYE OL" veya "Yeni Üyelik İçin Tıklayın" linklerini kullanabilirsiniz.

- Almak istediğiniz ürünleri/ürünlerin miktarını belirledikten sonra "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Açılan yeni pencerede "Sepete Git" butonuna tıklayarak hemen Alışveriş sepetinize gidip alışverişinizi tamamlayabilir ya da "Alışverişe Devam Et" butonuna tıklayarak alışverişinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
* Alışveriş sepetinin amacı, müşterinin seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır. Alışveriş sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz. 

- Ürün fiyatları ve tutar bilgilerine KDV dahildir. 

- Sepetinizdeki ürünleri 3 farklı şekilde alabilirsiniz:
Kredi kartı ile peşin ödeme, kredi kartı ile taksitli ödeme, havale ile indirimli ödeme. 

- Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. 

- İstenilen verileri girdikten sonra "Satın Al" butonuna tıklayın. 

- Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, bilgiler net üzerinden özel bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır. 

- Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı takdirde, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldı bir e-mail ve sms gönderilir. 

- Satın alınan ürün, önceden anlaşılmış olan güvenilir ve anlaşmalı kargo şirketi tarafından, siparişi teslim alacak kişiye kimlik gösterilmesi karşılığında teslim edilir. 

- Bu işlemler sonunda, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecektir. Bu numara, daha sonra ödeme ve sipariş takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi için mutlaka kaydedilmelidir. Sipariş izleme modülü yardımıyla yaptığınız siparişlerin durumunu istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. 

- YURT DIŞI GÖNDERİMİZ YOKTUR.

Keyfli alışverişler dileriz.